درباره شرکت پایابنیان صنعت

شرکت مهندسین مشاور پایابنیان صنعت ، از سال 1383 در زمینه مشاوره ، مهندسی و اجرای سیستم های ایمنی و آتش نشانی شامل اعلام و اطفا حریق ، سیستم های اگزاست و تخلیه دود ، پوشش ضد حریق و همچنین سیستم های صاعقه گیر و ارتینگ مشغول به فعالیت می باشد.

شرکت مهندسین مشاور پایابنیان صنعت دارای مدارک تعیین صلاحیت ذیل می باشد:

  • مشاور و مجری رسمی سازمان آتش نشانی تهران
  • دارای پروانه کسب از اتحادیه ایمنی و آتش نشانی 
  • گواهینامه تعیین صلاحیت شرکت های خدماتی از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی
  • گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور 
  • گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی

فروشگاه اینترنتی ایمن اول شرکت پایابنیان صنعت جهت تسهیل مشتریان گرامی در خصوص خرید کلیه تجهیزات ایمنی و آتش نشانی فعال می باشد

شرکت مهندسین مشاور پایابنیان صنعت خدمات مشاوره و اجرای پروژه های ایمنی و آتش نشانی را از همان سالهای ابتدایی تاسیس آغاز نموده است.

متخصصان و کارشناسان برق و  تاسیسات و معماری در این شرکت با داشتن تجربه طراحی ، مهندسی و سابقه اجرای پروژه های مختلف مسکونی ، صنعتی ، اداری و تجاری ، آماده ارائه خدمات مشاوره در پروژه های مختلف در زمینه سیستم های ایمنی و آتش نشانی می باشد.

سخن مدیر عامل

ما اینجا هستیم تا روند اخذ تاییدیه و تامین ایمنی ساختمانها و اماکن مختلف را تسهیل نماییم و آسایش و امنیت را برای شهروندان و جامعه به ارمغان بیاوریم.

دیدگاه مشتریان

مشتریانمان درباره ما چه می گویند؟

از خدمات شرکت 2 سال پیش استفاده کردم بعنوان مشاور آتش نشانی ، تاییدیه پروژه را بعد از اتمام اجرایی گرفتم همان ابتدا نقشه های اعلام و اطفا تاییدیه گرفت و کارشناسان این شرکت در طول تکمیل پروژه نظارت بر اجرا داشتند.

کشاورزمنش

مدیر پروژه قیطریه

دیدگاه مشتریان

مشتریانمان درباره ما چه می گویند؟

این شرکت به عنوان مشاور و مجری پروژه 250 واحدی در منطقه 22 ، پیمانکار ما بودند مراحل اجرا و در نهایت تاییدیه آتش نشانی بعد از اتمام مراحل انجام شد و ما رضایت از شرکت پایابنیان صنعت داریم.

حیدری

مدیر پروژه

heavy